Logo Present Sense

Každým dnem jiní, neustále objevujeme “kousky” sebe samotných, zapomenuté vlastnosti zaryté hluboko v nás, odkrýváme svůj potenciál a znovu nacházíme svou celistvost. A v tomto krásném dobrodružném procesu si intenzivně pomáháme.

 

▲ Matěj. Vizionář, muž vzdušného znamení s velikým zemským ukotvením. Všudypřítomná opora, přímost a opravdovost. Pevnost i něha v jednom :) Hlava do oblak a srdce k zemi. Praktický (ačkoliv si to nemyslí) a rozhodný, jeho mezinárodním jazykem se staly hudební tóny, melodie a rytmy. Autentická hravost a laškovnost se v něm kloubí s velkým klidem a odvahou. Nosí kompas v duši (nejen na místa, ale i na situace), hřejivost na hrudi, lásku v objetí a v dlaních neskutečně silný tvořivý proud. Brnká, ťuká, bubnuje. Točí a stříhá. Někdy ňuchňavej méďa, někdy nerozviklatelný bojovník.

 

▼ Maruška. Kreativní i velmi systematická. Vychytávám detaily (občas až moc), ladím, tvořím – především textově a vizuálně (učesávám myšlenky nejrůznějších lidí a dávám je dohromady v podobě grafického zpracování). Balancuji a vyvažuji. Někdy spojuji. Někdy rozděluji, bortím a znovu vystavuji. Plynu, kráčím. Občas hopsám a tančím. Někdy ulítnu. Stále něco kutím. A občas jen zůstávám, čekám a spočívám. Mým velkým rádcem a blízkým spojencem se stala jóga, která mi před sedmi lety vstoupila do života. S důvěrou se navracím do obyčejnosti. A právě ona jóga stojí se mnou, bok po boku, a s upřímným jiskřivě-hlubokým a láskyplným pohledem sleduje celý můj vývoj. Prociťuji  skutečnosti do jejich základů a moje (občas dost) neuchopitelné cítění mi ukazuje směr a otevírá cesty.

 

Společně předvídáme nepředvídatelné. Očekáváme neočekávatelné. Slučujeme neslučitelné. S velkou pokorou. S péčí a láskou. S velkou odvahou i živelností. Vědomě vstupujeme do improvizace. Skrze organizovaný chaos, s radostí i vážností. Velkým společným úkolem je najít rovnováhu - harmonii v sobě, vyvážit plánování/neplánování, aktivní přístup k životu/ následování životní flow, žití v přítomnosti a tvoření vizí a snů zároveň.

 

Cestujeme spolu s čtyřnohým chlupatým kamarádem ve starší upravené dodávce (Peugeot Expert), low-cost, ale pohodlně. Zakoušíme nomádský život a rádi bychom Vás tímto virtuálním prostorem vtáhli aspoň trochu do toho našeho reálného :)

Jsme cestovatelé životem, kteří si přejí svoje zkušenosti a dobrodružství předávat dál. Zachytáváme prožitky do vzpomínek, sdílíme naší cestu, dělíme se o tipy. Prožívejte putování s námi!